Zanim zaczniesz przygotowania do wesela – musisz to wiedzieć!

Zanim zaczniesz przygotowania do wesela – musisz to wiedzieć!

Ślub i uroczystość weselna to niezwykle ważne wydarzenie. Czekają na nie zarówno para młoda, która pragnie sobie powiedzieć sakramentalne „TAK”, jak i goście, którzy chcą być świadkami tak ważnego wydarzenia. Jak przygotować się do weselnej zabawy, na co zwrócić uwagę i na jakie prezenty postawić? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Wyjątkowe dekoracje stołu weselnego

Jednym z kluczowych elementów przyjęcia weselnego, jest odpowiednia oprawa. Chcąc zadbać o każdy detal, nie możesz pominąć dekoracji. Dekoracje stołu weselnego to dość popularny gadżet, który nadaje charakteru wyjątkowemu wydarzeniu i od samego początku wprowadza w podniosły nastrój. Szukając najlepszych pomysłów, wykorzystaj drewniane napisy, zawieszki na butelki, życzące gościom dobrej zabawy, czy personalizowane karty menu. Drewniane dodatki doskonale sprawdzą się w oprawie przyjęcia urządzanego stylu rustykalnym lub boho.

Szukasz idealnych podziękowań? Postaw na metryczki

Minimalistyczne metryczki obrazujące przy pomocy delikatnego szkicu dziecko to doskonały pomysł na prezent, Chociaż w pierwszej chwili wydaje się, że mógłby to być podarunek wyłącznie dla młodych rodziców – nic bardziej mylnego. Metryczki dekoracyjne doskonale sprawdzą się, jako gadżet wręczany rodzicom podczas oficjalnych podziękowań na sali weselnej. Zamień tradycyjne kwiaty na coś wyjątkowego, co zostanie z waszymi bliskimi na zawsze. Metryczki mogą zawierać takie informacje, jak wasze imię, datę urodzenia czy znak zodiaku. Jedno jest pewne, niewielki drobiazg wywoła u najbliższych łzy wzruszenia i niezwykła wdzięczność.

Wybierz dywany nowoczesne dekorując salę weselną

Czy dekoracje na przyjęcie muszą zawsze mieścić się w jakiś normach? Absolutnie nie! Szukając weselnych inspiracji, możesz również pokusić się o zastosowanie nietuzinkowych rozwiązań. Dywany nowoczesne w wyjątkowych wzorach i ciekawej kolorystyce doskonale sprawdzą się, jako element dekoracyjny kącika fotograficznego, słodkiego stołu, czy innej atrakcji. Pokrycia podłogowe w kolorze błękitu z domieszką różu lub brązu idealnie będą się komponować z surowymi wnętrzami stodoły, lub specjalnie ustawionego plenerowego namiotu. Co więcej, dywan będzie idealnym wyposażeniem wyznaczonego miejsca dla dzieci. W końcu zapraszając gości na swoje przyjęcie, musisz zadbać o każdego, nawet najmłodszych przedstawicieli rodziny. Wykorzystaj nasz pomysł i zaskocz wszystkich nietuzinkowym podejściem do aranżacji.