Najpiękniejsze dekoracje ślubne

Najpiękniejsze dekoracje ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia mogą być jednak stresujące i czasochłonne. Dlatego warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad tym, jakie dekoracje  wybrać, aby ten dzień był niezapomniany i magiczny.

Szkatułki na obrączki – spraw, aby ślub był jeszcze bardziej magiczny

Nałożenie obrączek na palce przez nowożeńców to jeden z najważniejszych i najbardziej magicznych momentów podczas uroczystości ślubnej. Obrączki na ślubie można podać na kilka różnych sposobów. Do niedawna najczęściej spotykanym rozwiązaniem były poduszki na obrączki. Obecnie Młode Pary szukają coraz to bardziej oryginalnych rozwiązań podawania obrączek, które podkreślą wyjątkowość tego ważnego momentu podczas ceremonii ślubnej. Doskonałym pomysłem są szkatułki na obrączki. Ich ostateczny wygląd można dobrać w zależności od stylu, w jakim zostanie urządzony ślub. Na przykład drewniana szkatułka na obrączki świetnie wpasuje się w klimat wesela w stylu boho. Z kolei szklane lepiej zaprezentują się w przypadku stylu glamour. Wybór jest ogromny! Szkatułki na obrączki doskonale zaprezentują się na fotografiach z tego wyjątkowego wydarzenia i będą stanowiły niesamowitą pamiątkę na lata.

Udekoruj weselny stół – winietki ślubne, które zachwycą wszystkich gości

Pięknie udekorowane stoły potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę na weselu. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na to, aby wszystkie dekoracje były spójne i utrzymane w jednym stylu oraz kolorystyce. Jednym z najważniejszych elementów, który obowiązkowo znajdziemy na każdym weselnym stole, są winietki ślubne. Nie tylko doskonale się prezentują, ale są również bardzo praktyczne. Dzięki nim każdy gość doskonale wie, gdzie znajduje się jego miejsce przy stole. W ten sposób możemy uniknąć zbędnego chaosu po wejściu gości na salę weselną. Wybierając winietki, należy wziąć pod uwagę styl oraz kolorystykę dekoracji. Najczęściej dopasowuje się je również do zaproszeń ślubnych, ale również innych elementów, które znajdują się na sali weselnej.

Zadbaj o każdy szczegół – dekoracje, które dopełnią atmosferę Twojego ślubu

Szkatułki na obrączki oraz winietki ślubne to nie jedyne dekoracje i dodatki, które warto uwzględnić podczas weselnych przygotowań. Atmosferę Twojego ślubu doskonale dopełnią również kwiaty, które mogą stanowić dekorację kościoła, jak i sali weselnej. Wygląd sali dopełnią również ozdobne wazony, kolorowe tekstylia, jak obrusy czy serwetki, a także ozdoby krzeseł Pary Młodej. Wybór jest ogromny, a wszelkie dodatki warto zaplanować odpowiednio wcześniej, aby w dzień uroczystości wszystko było dopięte na ostatni guzik.